Reference

"Sezení se Stefanie bylo pro mne novou a krásnou zkušeností. Nešla jsem k ní s žádným očekávám, o to víc jsem sezení prožila už od prvního momentu co jsem zavřela oči. Díky Stefanie, jsem se cítila v bezpečí a uvolněně a díky tomu jsem mohla mít ten nejintenzivnější zážitek. Stefanie mi dokázala pomoci projít se s mým niterním já a spojit se s ní. Prožít. Cítit. Odpustit. A hlavně přijmout. Jsem si nesmírně vděčná, za prožití mých pocitů naplno a za přijetí sama sebe."

Veronika Gib

umělkyně

"Pro mě bylo neuvěřítelný, jak Stefanie mě dokázala přes obrazovku počítače nacítit a citlivě vést meditaci a probouzet věci, ke kterým bych normálně nepřišel, a které by nepřišly ke mně."

Láďa Karda

lektor, herec, muzikant


"Děkuji moc Stefanie Jörgler za naše online setkání. Hodně mi to pomohlo spojit se z tim co ve mně potřebuje se léčit. Díky tvé přítomnosti mohla jsem jít do toho naplno. Citila jsem se velmi bezpečně. Moudře a citlivě vedená. Byl tam prostor pro můj vnitřní proces, aby šel kam potřebuji, velmi konkrétně. Srdečně doporučuji na otevření srdce a posílení kontaktu ze svoji sílou. Je to poklad mít takovou pomoc na cestě. Děkuji Steffi!"

Katarzyna Kamecka

tanečnice

"Steffi a její léčivou meditaci jsem vyzkoušela na vlastní kůži... Cítila jsem se skvěle, velmi komfortně,... odnesla jsem si z meditace několik pro mě velmi důležitých poznatků... Budu se k tomu ráda vracet."

Adela

instruktorka jogy

"Sezení se Steffi je zážitkem skutečného vhledu formou meditace. Pokud rešíte v emocionální rovině cokoli, doporučuji kontaktovat Steffi."

Elisabeth Malle

life coach

"Zážitek z léčivé meditace se mnou a ve mně ještě pořád žije. Je to výjimečný dárek, a za ten ti moc děkuju, Steffi! Bylo skvělý mít po boku tak vnímavou a lidskou průvodkyni jako jsi ty. Bylo skvělý moci si v sobě začít hojit některá hluboká zranění, odpovědět si na otázky, které člověk tuší, že je v sobě má, ale vlastně si není úplně jistý... A je naprosto neuvěřitelný, že takovýhle osobní zázrak a hojení ran se může udít i během hodinky času a na dálku."

Nhung Dang

herečka a tanečnice

"Opravdu hluboký zážitek. Pokud hledáte cestu jak se učit o sobě od sebe samého, opravdu doporučuji tuhle vzácnou nabídku."

Jenny Urbanek

artist